Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Punkt paszportowy będzie czynny dłużej

O dłuższe funkcjonowanie biura paszportowego w Kołobrzegu od dłuższego czasu zabiegał starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, pisaliśmy o tym już kilkakrotnie na naszym portalu. I dziś mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców, którzy planują niebawem wyrobić paszport - terenowy punkt paszportowy w naszym mieście będzie czynny od poniedziałku do piątku.

- Ogromna ilość złożonych wniosków już w pierwszych tygodniach funkcjonowania punktu paszportowego w naszym budynku przy ulicy Grottgera, spowodowała, że podjąłem rozmowy z Urzędem Wojewódzkim i ówczesnym wojewodą, aby wydłużyć godziny funkcjonowania biura. Obecnie sprawy załatwiane są wyłącznie w poniedziałki, wtorki i piątki. Chcieliśmy, aby docelowo były to wszystkie dni tygodnia i takie rozmowy się odbywały. W zeszłym tygodniu w tym temacie z wojewodą Adamem Rudawskim spotkała się również Helena Rudzis-Gruchała, a dziś kropkę nad "i" postawiła prezydent Anna Mieczkowska. Ogromnie się cieszę, że kilka godzin temu Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki oficjalnie potwierdził, że do takich zmian dojdzie i niebawem punkt w Kołobrzegu będzie czynny od poniedziałku do piątku, a to z pewnością ułatwi dostęp dla wielu mieszkańców. - powiedział naszej redakcji starosta Tomasz Tamborski.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama