Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest nowy sekretarz w urzędzie miasta

Porozumienie pomiędzy Urzędem Miasta Kołobrzeg, a Urzędem Gminy Siemyśl zostało właśnie podpisane. Zgodnie z postanowieniami tego dokumentu, od dnia 1 sierpnia 2024 r. obecny, wieloletni sekretarz gminy Siemyśl, Krzysztof Pełechaty, przekroczy granice administracyjne i obejmie stanowisko sekretarza miasta Kołobrzeg.

Krzysztof Pełechaty od 26 lat, począwszy od roku 1998, pełnił funkcję sekretarza gminy Siemyśl. Jego bogate doświadczenie w samorządzie oraz wykształcenie wyższe magisterskie stanowią solidne fundamenty jego kwalifikacji. Dodatkowo, jest aktywnym członkiem Zarządu Forum Sekretarzy Województwa Zachodniopomorskiego, co potwierdza jego zaangażowanie w rozwój lokalnych struktur administracyjnych.

Przejście Krzysztofa Pełechaty do Miasta Kołobrzeg to nie tylko zmiana personalna, lecz także istotny transfer w kontekście funkcjonowania urzędu. Jego doświadczenie, znajomość procedur oraz umiejętności zarządzania będą nieocenionym wsparciem dla naszej instytucji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama