18 maja 2024    |    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
18 maja 2024
    Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Coraz więcej osób i instytucji wpisuje się w inicjatywę naszego portalu, aby 9 października w wyborach parlamentarnych zagłosować na kołobrzeżan.

Cezary Kalinowski, szef stowarzyszenia "Razem dla Kołobrzegu", w przeciwieństwie do Henryka Bieńkowskiego (przeczytaj), nie opowiada się za żadnym kandydatem w zbliżających się wyborach. Wskazuje, że stowarzyszenie, jako organizacja nie związana z żadną partią polityczną, nie powinna się mieszać w układy partyjne, ale jak najbardziej słuszne jest to, aby kołobrzeżanie głosowali na kołobrzeżan. - Priorytetem w zbliżających się wyborach parlamentarnych jest to, aby Kołobrzeg miał jak najsilniejszą reprezentację w sejmie, a jeszcze lepiej, aby miał swojego posła w ugrupowaniu, które będzie sprawować władzę. Dlatego też będziemy namawiać kołobrzeżan do głosowania na kołobrzeżan - mówi Kalinowski. Jak dodaje, decyzja Henryka Bieńkowskiego nie jest sprzeczna z tym stanowiskiem. - Poparł kołobrzeżanina - mówi szef "Razem dla Kołobrzegu.