Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

14 czerwca 2024    |    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
14 czerwca 2024    
    Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto buduje grilla i zmienia zasady grillowania

Powracamy do tematu grillowania w Kołobrzegu. Na dzisiejszej sesji Rady Miasta Kołobrzeg (zobacz) radni zmienili "Regulamin korzystania z terenów zieleni miejskiej". Poprzedni pochodził sprzed niemal 20 lat. Uregulowana została m.in. kwestia grillowania na terenie administracyjnym miasta Kołobrzeg. Do tej pory było to zabronione. Kilka lat temu miasto pytała rady osiedli, gdzie miałyby pojawić się miejsca do grillowania (przeczytaj).  Teraz, takie miejsce do grillowania i spędzania wolnego czasu powstaje w zabytkowym Parku Dąbrowskiego. Teraz, obowiązuje zakaz palenia ognisk i rozpalania grilla poza terenami do tego wyznaczonych.

Przy okazji, prezydent Anna Mieczkowska uregulowała kwestie poruszania się w parkach i na placach miejskich. Pisaliśmy o tym (przeczytaj). Przepis regulaminu uzyskał teraz brzmienie: "zakazuje się poruszania się rowerem jedno i wielośladowym z wyjątkiem patroli służb porządkowych, poza wyznaczonymi ciągami rowerowymi".

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama