Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nadal trwają prace na placu zabaw przy Dubois

Pierwotnie, prace na długo oczekiwanym placu zabaw miały zakończyć się w środę w minionym tygodniu (16.11), ale pogoda nie sprzyjała wyłożeniu nowej i lepszej nawierzchni przy tzw. orzeszkach. Ma to być to dużo lepszy materiał niż wyłożony wcześniej tartan. Jak ustaliliśmy w magistracie, aktualnie duża wilgotność i śnieg nie pozwalają na jego zamontowanie. Miasto czeka na zgłoszenie inwestycji do odbioru. Ewentualne kary będą naliczane po zgłoszeniu zakończenia prac i ich odebraniu. Orzeszki oraz pozostałe nowe zabawki stoją więc nadal niedostępne za płotem.

Co dokładnie zawierają orzeszki oraz jakie zabawki są nadal nie dostępne przeczytacie tutaj.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama