Few Clouds

13°C

Kołobrzeg

24 września 2023    |    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
24 września 2023    
    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Trwa remont Nabrzeża Barkowskiego

Zarząd Portu Morskiego w Kołobrzegu prowadzi ważna inwestycję infrastrukturalną związaną z remontem Nabrzeża Barkowskiego. Jest to zadanie własne, dofinansowane ze środków unijnych. Prace polegają na remoncie wraz z przebudową nabrzeża o długości 155 metrów przyległego do niego placu składowego ograniczonego ulicą Węgorzową, Nabrzeżem Barkowskim oraz sąsiadującymi terenami prywatnymi. Zakres inwestycji obejmuje prace techniczno-budowlane nabrzeża oraz jego infrastruktury, montaż nowych urządzeń odbojowych, przebudowę oświetlenia na placu i inne działania elektryczne, wykonanie kanalizacji deszczowej i sanitarnej, wykonanie sieci hydrantowej i wodnej.

Na przetarg rozstrzygnięty na początku 2022 roku wpłynęły dwie oferty. Najkorzystniejsza była propozycja Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego "Hydrobud" Adama Dzika. Koszt inwestycji to nieco ponad 9,5 mln zł.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama