Broken Clouds

3 maja 2024    |    Imieniny: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja
3 maja 2024
    Imieniny: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja

szpital kołobrzeg

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego przyjął rekomendację komisji konkursowej i obsadził stanowisko dyrektora Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Szefem lecznicy została Agnieszka Ostrowska. Swoje obowiązki obejmie od 1 czerwca 2019 roku.

Agnieszka Ostrowska ukończyła Uniwersytet Szczeciński. Jest ekonomistką specjalizująca się w programach zarządzania projektami i wdrażaniu innowacyjności. Ma bogate doświadczenie w globalnych korporacjach i sektorze biznesowym. W ostatnich latach prowadziła własną działalność doradczą w zakresie rozwoju innowacyjnych produktów, usprawnianiu procesów biznesowych oraz rekrutacji dla firm. Zakończone postępowanie było drugim tegorocznym naborem na stanowisko szefa lecznicy w Kołobrzegu, po tym jak pod koniec lutego rekomendowany władzom samorządu województwa w pierwszym konkursie kandydat, wycofał swoją ofertę. Powtórzony nabór ogłoszono 3 kwietnia 2019 roku. Oferty można było składać do 2 maja br. O dyrektorską posadę ubiegało się 9 osób. Po ocenie formalnej złożonej dokumentacji, do rozmowy kwalifikacyjnej zaproszono 8 z nich. Po spotkaniach z kandydatami komisja konkursowa przekazała rekomendację dotyczącą zatrudnienia na stanowisku szefa kołobrzeskiej placówki Zarządowi Województwa Zachodniopomorskiego, który 29 maja br. podjął uchwałę o wyborze Agnieszki Ostrowskiej na nowego dyrektora szpitala.