menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Bo serce jest najważniejsze...

W niedzielę w Kołobrzegu obchodzony był Dzień Serca. Z tej okazji w kompleksie "Milenium" można było m.in. wykonać bezpłatne badania diagnostyczne.


Organizatorem Dnia Serca jest Stowarzyszenie Rozwoju Kardiologii Regionu Kołobrzeskiego, Kołobrzeskie Stowarzyszenie "Serce Sercu” oraz Regionalny Szpital w Kołobrzegu. - Serce to najdoskonalsza pompa na świecie, może bezawaryjnie pracować nawet 90 czy 100 lat pod warunkiem, że o nie zadbamy - mówił dziś Roman Ronkowski, ordynator Oddziału Kardiologicznego Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. W okolicznościowym wykładzie przypominano wszystkim, że dla serca najważniejszy jest ruch. Jak dziś mówili lekarze, w praktyce de facto nadal jest z tym źle. Zaczynamy się ruszać wtedy, gdy już powstają problemy, a i to nie zawsze. Aktywność, spacery, bieganie, jazda na rowerze - to podstawowe warunki dla utrzymania dobrej kondycji, także kondycji serca. Dodatkowym elementem niedzielnego święta była możliwość wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Ponadto, organizatorzy wręczyli również Złote Serca. W tym roku te wyróżnienia przypadły Elżbiecie Downarowicz, za pomoc i ratowanie życia małych dzieci, oraz Renacie Sabatowicz, za opiekę i zorganizowanie pobytu dzieci powodzian.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.