Scattered Clouds

12°C

Kołobrzeg

1 czerwca 2023    |    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
1 czerwca 2023    
    Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Świetny wynik uczniów z  Ekonoma

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu osiągnęli znakomite wyniki w egzaminach zawodowych w sesji zimowej. Według informacji, wszystkie osoby kształcące się w zawodach technik informatyk oraz technik reklamy, zdali egzaminy zawodowe na 100%. Pozostali uczniowie, którzy uczyli się w zawodach: technik ekonomista, technik hotelarz oraz technik organizacji turystyki, zdali egzaminy na poziomie 87% - 97%.

Sukces uczniów "Ekonoma" w Kołobrzegu jest imponujący, ponieważ egzaminy zawodowe wymagają nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również praktycznych umiejętności zawodowych, które są kluczowe dla przyszłych karier zawodowych.

Na zdjęciu klasa 4 tech. reklamy, która podobnie jak tech. informatyk w 100 % zdała egzamin zawodowy.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama