Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Młodzież odkrywa talenty

21 i 22 listopada 2017 roku minął w naszym powiecie pod znakiem Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych "Odkryj swój talent", w ramach którego w ponadgimnazjalnych szkołach branżowych odbywają się "Dni otwartych drzwi". W ramach akcji nasze placówki, posiadające w ofercie szkolnictwo zawodowe, organizowały spotkania z młodzieżą szkół podstawowych i klas gimnazjalnych, w tym warsztaty, seminaria, prezentacje, spotkania z rodzicami i uczniami, zwiedzanie szkoły, konkursy, warsztaty i konferencje.

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych ma przede wszystkim promować szkolnictwo zawodowe. To również próba zwrócenia uwagi, jak ważne, oddziałujące na rozwój gospodarczy i zasobność naszego regionu jest branżowe szkolnictwo zawodowe.

W Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych "Odkryj swój talent" włączyły się cztery nasze szkoły:

Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu,
Zespół Szkół Policealnych w Kołobrzegu,
Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu,
Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie.

Młodzież odkrywa talenty
Młodzież odkrywa talenty
Młodzież odkrywa talenty
Młodzież odkrywa talenty
Młodzież odkrywa talenty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama