Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Znamy nauczycieli na szóstkę

W Centrum Kształcenia Praktycznego w Kołobrzegu została rozstrzygnięta druga edycja konkursu na "Nauczyciela na 6". Konkurs zorganizowany był przez redakcję „Gazety Kołobrzeskiej” przy współpracy ze Starostwem Powiatowym oraz Urzędem Miasta Kołobrzeg. Uczestnikiem konkursu mógł być każdy nauczyciel zatrudniony w przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum, szkole ponadgimnazjalnej lub innej placówce oświatowej na terenie miasta oraz całego powiatu kołobrzeskiego. Kandydatów do tytułu zgłaszali uczniowie, absolwenci i ich rodzice. Wpłynęło ponad 1200 zgłoszeń. Ideą konkursu jest znalezienie wyjątkowych nauczycieli, którzy potrafią dostrzec potrzeby ucznia oraz mają osiągnięcia nie tylko w pracy dydaktycznej, ale i wychowawczej. „Nauczyciel na 6” musi mieć przede wszystkim nieprzeciętną osobowość. Brana będzie pod uwagę innowacyjność nauczyciela, jego zaangażowanie, umiejętność współpracy z innymi, pomysłowość oraz pasja.

Nauczyciel na "6" Powiatu Kołobrzeskiego:
I miejsce - Katarzyna Oleszkiewicz - Niepubliczne Przedszkole "Ptasie Podwórko" w Gościnie,
II miejsce - Magdalena Grzesiak - Zespół Szkół w Gościnie,
III miejsce - Ryszard Jezierski - Zespól Szkół im. M. Rataja w Gościnie.

Nauczyciel na "6" Miasta Kołobrzeg :
I miejsce - Beata Bryl - Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kołobrzegu,
II miejsce - Paweł Szal - Gimnazjum Nr 2,
III miejsce - Marlena Loster - Szkoła Podstawowa Nr 3.

Znamy nauczycieli na szóstkę

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama