Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

To był dobry mecz, ale wracamy tylko z 1 punktem

Podczas wyjazdowego meczu, Kotwica Kołobrzeg zmierzyła się ze Stalą Stalowa Wola. Biało niebiescy walczyli z drużyną ze środka tabeli o powrót na drugie miejsce w tabeli i była na to szansa. Całość spektaklu rozegrała się w drugiej połowie. Początkowo, byliśmy świadkami akcji za akcję, ze zmiennym szczęściem w strzałach na bramkę. Potem, przewagę zaczęła zdobywać Kotwica. Po nieudanym ataku gospodarzy, Marek Kozioł wykopał piłkę spod naszej bramki, a Jonathan Júnior w 81 minucie wyprzedził zawodników obrony i strzelił gola dla Kotwicy. Stalówka odpowiedziała bardzo szybko na naszą bramkę, ale zabrakło jej celności. W doliczonym czasie gry szansę na bramkę miał Bartosz Pioterczak, ale uratował nas słupek. Wydawało się, że Kotwica ma swoje wymarzone 3 punkty, że nic już nie przeszkodzi w odnotowaniu zwycięstwa na wyjeździe, gdy w 94 minucie, na sam koniec doliczonego czasu gry, w wyniku nieporozumienia Kotwicy w polu karnym, bramkę zdobył Sebastian Strózik. Sędziemu pozostało odgwizdać koniec spotkania i tak z wynikiem 1:1 zdobyliśmy 1 punkt.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama