Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kotwica walczy o awans, ale nie ma licencji na 1 ligę

Kłopoty Kotwicy nabierają rumieńców. Media sportowe co jakiś czas piszą o zaległościach klubu wobec zawodników. Jednocześnie Kotwica Kołobrzeg zajmuje 2 miejsce w tabeli 2 ligi i walczy o pozycję, z której będzie mogła awansować do 1 ligi. Sprawę rozpatrywała Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN i jak się okazuje, klub jej nie otrzymał. Co więcej, w całej sprawie nie chodzi o kwestie stadionu, który dopiero ma być przebudowany, ale o sprawy finansowe. PZPN wytknął zarządowi klubu, że nie spełnił dwóch kryteriów związanych z zobowiązaniami wobec innych klubów i zobowiązaniami finansowymi wobec pracowników czy instytucji skarbowych lub ZUS. Decyzja nie jest prawomocna i klub może się od niej odwołać.

To nie pierwsza informacja o Kotwicy. Przypomnijmy, dziś klub poinformował o odejściu dyrektora do spraw marketingu i zarządzania Łukasza Bednarka.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama