Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeg gościć będzie futsal na międzynarodowym poziomie!

W czwartek w sali konferencyjnej kompleksu Milenium mogliśmy poznać trenerów dwóch drużyn, które to rozegrają w piątek o 19 mecz na Hali Milenium. Na kołobrzeskiej Hali Milenium w meczu towarzyskim zmierzą się reprezentacje Polski i Ukrainy. Wydarzenie odbędzie się 3 marca ( piątek ) o godzinie 19:00. Będzie to ostatni sprawdzian podopiecznych Błażeja Korczyńskiego przed meczem eliminacyjnym z Azerbejdżanem do Mistrzostw Świata 2024, który odbędzie się 7 marca w Koszalinie. To pierwsze tak prestiżowe wydarzenie na poziomie reprezentacyjnym, które będzie odbywać się na kołobrzeskiej Hali Milenium. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej. To będzie wspaniałe sportowe święto w Kołobrzegu.

 

Bilety zakupić można internetowo: https://tiny.pl/wnsdg

lub stacjonarnie w biurze MUKS Kotwica 50 Kołobrzeg w kompleksie Milenium.

Sprzedaż w kasach biletowych w dniu wydarzenia od godziny 17:30

Ceny biletów:

15 zł normalny
10 zł ulgowy

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama