Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pechowa inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu Kotwicy

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej Kotwica Kołobrzeg rozegrała na stadionie w Pruszkowie. Kołobrzeska drużyna, która jest liderem po rundzie jesiennej, zmierza w kierunku awansu do I ligi. Niestety, wyjazdowy mecz ze Zniczem Pruszków potoczył się całkowicie nie pomyśli biało-niebieskich. Pierwszą bramkę straciliśmy już w 3 minucie meczu. Przypominało to najgorsze spotkania Kotwicy sprzed kilku miesięcy, które zakończyły serię wspaniałych zwycięstw. W I połowie Kotwica nie była w stanie odpowiedzieć i bramkę na 1:1 zdobył Michał Cywiński w 50 minucie. Ale znicz nie był dłużny i już w 56 minucie objął prowadzenie. Na 3:1 gospodarze podwyższyli w w 65 minucie i to tyle, co do powiedzenia mieli goście w tym spotkaniu, patrząc na tablicę wyników.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama