Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Futsal, mecz towarzyski w Kołobrzegu: Polska - Ukraina 1:4 [foto/wideo]

Reprezentacja Polski w Futsalu przegrała w piątek z Ukrainą 1:4. Mecz odbył się w hali Milenium w Kołobrzegu. Przed meczem odegrano hymny obydwu państw. Kołobrzeska hala była wypełniona niemal po brzegi.

Dla biało-czerwonych była to próba generalna przed meczem z Azerbejdżanem grupy 6 Main Round eliminacji mistrzostw świata, który odbędzie się we wtorek 7 marca w Koszalinie.

Bramki: Mateusz Madziąg 40 min - Danyił Abakszyn x2 (15 min, 39 min), Jewhen Siryj x2 (29 min, 36 min).
Żółte kartki: Michał Kubik, Paweł Kaniewski - Jewhen Siryj, Artem Fareniuk, Witalij Radewycz.
Polska: Michał Kałuża, Łukasz Błaszczak - Michał Kubik, Mateusz Mrowiec, Tomasz Kriezel, Krzysztof Elsner - Mateusz Madziąg, Patryk Hoły, Remigiusz Spychalski, Sebastian Leszczak, Paweł Kaniewski, Jakub Raszkowski, Dominik Śmiałkowski.
Ukraina: Jurij Sawenko, Ołeksandr Suchow - Ihor Czerniawski, Ihor Korsun, Petro Szoturma, Mychajło Zwarycz - Witalij Radewycz, Serhij Małyszko, Andrij Melnyk, Jarosław Łebid´, Mykoła Mykytiuk, Jewhen Siryj, Danyił Abakszyn, Artem Fareniuk.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama