Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zgrupowanie przed zawodami w Bratysławie

W minioną sobotę w Tczewie odbyło się zgrupowanie treningowo-sparingowe, które zgromadziło zawodników z osiemnastu polskich klubów. Przed całodniowym blokiem sparingowym, odbył się trening techniczny, który poprowadził szkoleniowiec naszego klubu Przemysław Spadło. Zawodnicy Klubu Sportowego Morote mieli okazję przećwiczyć założenia taktyczne przed zbliżającymi się zawodami w Bratysławie: 43th Slovakia Cup.

Wszyscy zawodnicy wykonali plan na 100 procent i po wielu znakomitych walkach w dobrych humorach wrócili do domu. Międzyklubowe sędziowane sparingi pozwalają zawodnikom przetestować ćwiczone na treningach elementy techniczno-taktyczne pod mniejszą presją niż ta, która panuje na zawodach. Jest to niezbędny element szkolenia, pozwalający na wcześniejszym etapie wychwycić błędy, by móc je później wyeliminować.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama