Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wyjazdowe zwycięstwo. W sobotę na Milenium z GKS Tychy

Po środowym wyjazdowym zwycięstwie z Turowem Zgorzelec (72:79), kołobrzeżanie przygotowują się do domowego meczu z GKS Tychy.

Tyszanie zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli i mają 2 punkty przewagi na Sensation Kotwicą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.
Dla kibiców przygotowane są konkursy, w których można wygrać klubowe gadżety i narody pieniężne (500 i 1000 zł za celne rzuty z połowy boiska)

Przedsprzedaż
Bilety online: https://bkb.pl/90620-d156b

W biurze kluby do piątku w godzinach 10-15
W dniu meczu kasa otwarta od 17.00
Przypominamy ,że wejściówki w przedsprzedaży są tańsze niż te kupione w dzień meczu

foto : Sensation Kotwica Kołobrzeg/Karol Skiba

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama