Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, gościno, ogórek, dni gościnaDni Gościna były w tym roku obchodzone pod znakiem ogórka i to w każdej postaci. Były konkursy, zabawy i ludowa muzyka. A ogórka można było... zjeść.


Dni Gościna, tradycyjnie zintegrowały lokalną społeczność. Ogórkowy zawrót głowy spodobał się i małym, i dużym. Maluchy przebrały się za ogórka, miały wymalowane twarze i ciekawe stroje. Najlepsze kreacje zostały nagrodzone. Dorośli, przygotowali przeróżne potrawy i dekoracje ogórkowe. Było ciasto z ogórkiem, sałatka ogórkowa i ogórek kiszony oczywiście. Wybrano również najciekawszy plakat z ogórkiem. Do tego nie zabrakło dobrej muzyki i śpiewów. Najmłodsi mogli zobaczyć na przykład garncarza przy pracy. Na kole garncarskim można było sobie zrobić glinianą skarbonkę albo wazonik. Zupa ogórkowa zaś lała się strumieniami.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama