17 kwietnia 2024    |    Imieniny: Klara, Robert, Rudolf
17 kwietnia 2024
    Imieniny: Klara, Robert, Rudolf

informacje kołobrzeg, dance, for, freedom, gościnoZapraszamy na 3 edycję imprezy Dance for Fredom, do Gościna, oddalonego 15 km od Kołobrzegu. Z roku, na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością.

W tym roku wystąpi śmietanka polskich DJów: DJ W (najpopularniejszy DJ 2011 roku), Cez Are Kane, Fafaq, Sasha Dubrovsky, Maxxx W, Christopher Moore, Mixxxer, Trotex oraz Bratz. Oczywiście, jak co roku będzie strefa z zimnymi napojami, gdzie będzie można się zrelaksować. Chwilę po północy będzie niespodzianka. Miejsce imprezy to Plac za Domem Kultury w Gościnie, ul. Matejki 2. Start imprezy o godz. 20:00, zakończenie o 5:00.

Bilety
Bazując na doświadczeniu z poprzednich lat, w tym roku zapadła decyzja o selekcji na wejściu na imprezę. Wstęp oczywiście jest bezpłatny, ale będzie odbywał się za okazaniem dokumentu potwierdzającego ukończenie 18 roku życia. Obowiązuje również zakaz wnoszenia napojów alkoholowych na teren imprezy.

Zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie na bieżąco pojawiają się najnowsze informacje na temat DFF:
www.danceforfreedom.pl
www.facebook.com/danceforfredom
www.youtube.com/danceforfreedomtv
oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebooku:

Na tegoroczną edycję dostaliśmy dofinansowanie UE w projekcie pod nazwą: „Dance for Freedom- wzrost aktywności społeczno-kulturalnej, podczas imprezy z muzyką trance i house”.

Oto sylwetki głównych gwiazd

DJ W -  to człowiek, który swoje muzyczne powołanie odkrył ponad dwie dekady temu. To już ponad 25 lat podróży Wojtka po muzycznym kręgu. Wojtek dotychczas pojawił się niemalże wszędzie na klubowej mapie Polski. Podkreślić można również fakt, że doświadczenia nabierał będąc rezydentem kilku klubów, a wcześniej dyskotek, co owocuje profesorskim miksem, jaki prezentuje DJ W. Nurty muzyczne jakimi pochłonięty był i jest Wojtek to zarówno House, jak i Techno. Sam natomiast podkreśla, iż nie chce być szufladkowany jako DJ określonego gatunku, bo chętnie sięga po najróżniejsze gatunki muzyczne, którymi wypełnia swoje sety. Od kilku lat W zajmuje się również produkcją muzyki klubowej wraz ze swoim partnerem Sebastianem S. Wspólnie tworzą projekt Double U & SS, a efektem tego projektu są takie produkcje jak pamiętny “Kursk” czy “Action Man”. Najpopularniejszy DJ roku 2011.
www.facebook.com/djwofficial

Cez Are Kane - muzyczny smakosz wychowany na klasyce, delektujący się każdym brzemieniem. W zaskakujący sposób splata ze sobą dźwięki i różne style muzyczne, łącząc je w wysmakowane kompozycje. Jest szczęściarzem, gdyż swoją pasję uczynił sposobem na życie. Wychodząca spod jego ręki sety to nie dźwięczny monolog, lecz forma dialogu z ludźmi, idealna forma przekazu...a czasem i odzwierciedleniem poszczególnych pokoleń.
www.facebook.com/CezAreKane

Fafaq - Najmłodszy, bo 24. letni DJ i producent agencji MDT. Przez młodzieńcze lata całkowicie poświęcił się muzyce elektronicznej, pogłębiając wiedzę, zarówno stricte muzyczną jak i techniczną. Niezaspokojone pragnienie nie pozwoliło mu na zakończenie muzycznej przygody na tym etapie. Praktyka, sumienność i samozaparcie, połączone z długimi godzinami ćwiczeń i nauki - to wszystko zaowocowało nieprzeciętnymi umiejętnościami, a występy przed publicznością stały się sposobem na życie. W swoich setach gra przegląd muzyki remontowo-budowlanej z lekką nutką piły mechanicznej i dobrego uderzenia młotkiem. Jest wesoło, wokalnie, progresywnie i kolorowo - wszystko to co dobre, przy czym ludzie dostają emocjonalnych dreszczy. Jako producent znamy go z głośnych wydawnictw tj.: "The Step", "Carimucho", "Rocket Fuel", "21st Century" i najnowszego “Indeed”. Fafaq’a usłyszeć można również w poznańskim radiu PLANETA.FM w każdą niedzielę od 23:00 w autorskiej audycji KOLOROWANKA. Z drugiej strony, słyszeć i zobaczyć można filmy z imprez na których występuje Fafaq na dedykowanym kanale: www.YouTube.com/FafaqTV. Twórca hymnu Sunrise Festival 2012.
www.facebook.com/Fafaqmusic

Sasha Dubrovsky - Urodził się w Związku Radzieckim jeszcze w czasach głębokiego komunizmu. Na szczęście ten ustrój polityczny nie zabraniał fascynacji muzyką, która pochłonęła Sashę od najmłodszych lat. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat, kiedy został uczniem szkoły muzycznej. Po Mozarcie, Chopinie czy Czajkowskim przyszła fascynacja muzyką elektroniczną owocem czego były prowadzone przez niego pierwsze szkolne dyskoteki. W rezultacie zawirowań politycznych wyemigrował do Polski by odnaleźć się tutaj jako DJ. Początek oficjalnej kariery to rok 2000 pod opieką DJ'ów którzy dziś zajmują czołowe pozycję w rankingach. W 2002 roku objął pozycję rezydenta w jednym z największych klubów Wielkopolski "Eden". To był strzał w 10, gdyż właśnie tam rozwinął skrzydła jako DJ współorganizując najgłośniejsze imprezy regionu i zapraszając największe zagraniczne gwiazdy. W 2006 roku odszedł z klubu i rozpoczął granie na własną rękę. Wtedy już jako Sasha Dubrovsky dał się poznać szerszej publiczności jako housowy DJ, co zaowocowało licznymi zaproszeniami do klubów na terenie całej Polski. Ale po wielu latach wędrówki po stylach i gatunkach muzycznych uległ magii muzyki Trance. Od tego czasu to nazwisko zaczęło gościć w line-up'ach jak największych polskich imprez tak i poza granicami Polski np Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Szwecja. Sety grane przez Sashę jak, sam mówi, są pewną formą komunikacji z klubowiczami za pośrednictwem języka uniwersalnego, znanego w każdym miejscu Globu - Muzyki.

informacje kołobrzeg, dance, for, freedom, gościno