Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wspomnienia i podziękowania podczas zbiórki strażackiej

W Gminnym Centrum Ratownictwa w Gościnie odbyła się uroczysta strażacka zbiórka. W jej trakcie podziękowano nestorom pożarnictwa z terenu gminy Gościno za ich wkład w budowę systemu ochrony przeciwpożarowej.  Zaprezentowany został dokument autorstwa Krzysztofa Klincewicza złożony z wypowiedzi i wspomnień strażaków. Okazją do podziękowań była 25 rocznica powstania Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Szczecinie.

Na zbiórce obecni byli: p.o. komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie st. bryg. Mirosław Pender, członek Prezydium Zarządu Głównego oraz prezes Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Szczecinie Marek Kowalski, komendant powiatowy PSP w Kołobrzegu st. brygadier Krzysztof Makowski, burmistrz Gościna Marian Sieradzki z zastępcą Łukaszem Rybarkiewiczem oraz zaproszeni goście.reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama