Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W tym roku, dożynkowe uroczystości powiatowe odbyły się w gminie Siemyśl. Przygotowano wiele atrakcji, z których skorzystały tłumy mieszkańców.


Uroczystości rozpoczęły się tradycyjnie od mszy w kościele parafialnym, z którego mieszkańcy na czele z orkiestrą przeszli na boisko przy szkole. Pogoda była niemal letnia, a ludzi do zabawy zagrzewali śpiewacy i grajkowie. Na dożynkach zagościli posłowie Stanisław Wziątek oraz Czesław Hoc. Były pokazy artystyczne, konkursy oraz loteria w której każdy wygrywał. Lokalne sołectwa wystawiły swoje namioty, w którym można było zasmakować tradycyjnej kuchni bądź zobaczyć wyroby plastyczne lokalnych twórców.  Zaprezentowała się również Policja z naszego powiatu. Policjanci przygotowali inscenizację pościgu oraz zatrzymania jadącego samochodem niebezpiecznego podejrzanego. Potem zaczęły się tańce i zabawa.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama