Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, charzyno, 100 lat, antoninaW Charzynie swoje setne urodziny obchodziła Pani Antonina Ławrynowicz. Ten dzień, jubilatka spędziła w gronie rodziny i licznie przybyłych gości.


Życzenia jubilatce złożył starosta Tomasz Tamborski, wójt gminy Siemyśl Marek Dołkowski i przewodniczący rady Edward Sidorkiewicz. Pani Antonia cieszy się dobrym zdrowiem. Jest emerytowaną nauczycielką. Swoje urodziny spędziła w gronie najbliższych, z którymi mieszka na co dzień. Starosta podkreślał, jak jest wyjątkowym świętem dla jubilatki jest dzień osiągnięcia 100 urodzin. Z tej okazji życzył dużo zdrowia i siły na kolejne lata. Przy okazji jubilatkę odwiedzili pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z prezentem: podwyżką emerytury o ponad 2000 złotych.

 

informacje kołobrzeg, charzyno, 100 lat, antonina

informacje kołobrzeg, charzyno, 100 lat, antonina

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama