Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gminny Dzień Dziecka 2023 w Dygowie

Na stadionie w Dygowie Gmina Dygowo zorganizowała gminny festyn z okazji Dnia Dziecka. Od godziny 14.00 dzieci mogły korzystać z szeregu atrakcji. Gości powitała dyrektor GOKiB w Dygowie Katarzyna Iwanejko , a wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk oficjalnie otworzył Gminny Dzień Dziecka 2023. Super zabawą miło być wznoszenie się w koszu balonu na uwięzi, ale wiatr pokrzyżował te plany. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzieci z opiekunami chętnie sprawdzali jak to jest poderwać się balonem w górę chociaż kilka metrów. Oprócz balonu atrakcji było do wyboru. Turniej piłki nożnej ,żyroskop –symulator, park zabaw, motocykl i quad w miasteczku policyjnym, dwa wozy strażackie z OSP Dygowo, loteria fantowa oraz zabawy z animatorką. Na stoiskach gastronomicznych serwowane były napoje , ciasta i przekąski.

fot. Marek Kawęcki

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama