Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Siłownia w Dygowie otwarta

W budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dygowie na najniższej kondygnacji otwarta została profesjonalnie wyposażona siłowania. Na powierzchni 74 metrów kwadratowych, pod okiem instruktora można korzystać z szerokiego asortymentu sprzętu do ćwiczeń. Wyposażenie siłowni jest urozmaicone, więc każda osoba znajdzie coś dla siebie.

Siłownia czynna jest: wtorek, piątek, sobota od 16.00 do 20.00. Do 10 czerwca korzystanie z siłowni jest bezpłatne. Od 12 czerwca obowiązuje cennik: wstęp jednorazowy 10 zł, karnet miesięczny 80 zł.

Wyposażenie siłowni:

- zestaw hantli od 1 kg do 30 kg

- bieżnia elektryczna 2 szt.

- ławki treningowe regulowane

- ławka do wyciskania poziomego

- profesjonalne stojaki do ćwiczeń

- obciążenia ponad 500 kg

- klatka Half Rack

- brama narożna

- suwnica do wypychania nóg i półprzysiadów

- orbitrek

gminadygowo.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama