Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miasto nie sadzi kwiatów, żeby je sobie zrywać...

Na Facebooku nie brakuje zdjęć z pięknymi klombami obsadzonymi tulipanami. Są piękne, czerwone, a przy Pomniku Marszałka Piłsudskiego nawet biało czerwone. Kołobrzeżanie i turyści chwalą sobie te pierwociny wiosny w terenie. Natomiast zaobserwowaliśmy pewien fatalny trend. Podchodzi pani, zrywa sobie trzy tulipany i odchodzi zadowolony. Zakochany pan zrywa kwiaty i wręcza swojej ukochanej, akurat za darmo na spacerze - rozwiązanie jak znalazł. Na spacerze rodzina, tata staje przy klombie, zrywa kwiaty dla córki. Piękny gest. Tyle, że to zwykła kradzież i niszczenie miejskiej zieleni. Warto na to zwracać uwagę, że kwiaty kupuje się w kwiaciarni...


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama