Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pawluśkiewicz, tamborskiJan Kanty Pawluśkiewicz, który odwiedził nasze miasto i gościł m.in. na rozdaniu Pegazów Kultury, nie ukrywa szerszego zainteresowania Kołobrzegiem.


Jan Kanty Pawluśkiewicz współpracował m.in. z Markiem Grechutą, Grzegorzem Turnauem czy Agnieszką Holland. Był współzałożycielem grupy muzycznej Anawa. Związany z Piwnicą pod Baranami i Teatrem STU oraz Teatrem Narodowym i Teatrem Powszechnym w Warszawie. Uczestniczył w projekcie artystycznym "Ellington po Krakowsku". Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną oraz Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej.

Podczas odwiedzin u starosty Tomasza Tamborskiego, Jan Kanty Pawluśkiewicz wypytywał o historię miasta nad Parsętą, szczególnie w okresie II wojny światowej, a także dzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat powiatu i Muzeum Oręża Polskiego, które zwiedził. Ponadto, panowie rozmawiali o współpracy na kolejne lata, która może zaowocować ciekawym projektem w naszym powiecie. - Padły pewne propozycje i zainteresowania. Pegazy Kultury to tylko jeden z elementów kultury w naszym powiecie, o którym pan Jan Kanty wypowiadał się niezwykle pozytywnie. Nie mogę o tym mówić szerzej, ale jest szansa na owocną współpracę - komentuje spotkanie starosta Tomasz Tamborski.

 

informacje kołobrzeg, pawluśkiewicz, tamborski

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama