menu
Ogłoszenia ***  Sprzedawca New Balance  (Dam Pracę)  ***  Sprzedam naszyjnik Swarovskiego  (Sprzedam)  ***  Remont  (Usługi)  *** 

Festiwalu Piosenki Żołnierskiej czar

informacje kołobrzeg, festiwal, piosenki, żołnierskiejW ramach Festiwalu Twórczości Dziecięcej WP wystąpiła Orkiestra Koncertowa Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.


Przez moment można było pomyśleć, że do Kołobrzegu powrócił na nowo Festiwal Piosenki Żołnierskiej. Publiczność, która zajęła wszystkie miejsca siedzące przy scenie plenerowej RCK, bawiła się znakomicie przy wojskowych szlagierach z lat 70-tych. Wśród słuchaczy przeważały osoby starsze, którym przypominały się czasy ich młodości, ale nie brakowało też osób młodszych, zainteresowanych wojskowymi piosenkami.

informacje kołobrzeg, festiwal, piosenki, żołnierskiej

informacje kołobrzeg, festiwal, piosenki, żołnierskiej

informacje kołobrzeg, festiwal, piosenki, żołnierskiej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.