Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Krzysztof Landsberg i Adebar: co tam się dzieje?

Gdy remontowano średniowieczne piwnice kołobrzeskiego ratusza, w dodatku z przeznaczeniem na cele związane z kulturą i młodzieżą, niektórzy pukali się w głowę, że nie jest to ani potrzebne, ani zasadne. Jak pokazuje przykład tego miejsca, nazwane Laboratorium Adabar, które należy do Regionalnego Centrum Kultury, jest zupełnie inaczej. Młodzież chętnie pojawia się w podziemiach ratusza, co więcej, bywa, że brakuje tam miejsca. Warsztaty, wernisaże, spotkania - to m.in. składa się na dotychczasowy sukces laboratorium. A to nie koniec ani planów, ani bieżących działań. Pierwsze takie powszechne spotkanie, dotyczące Kołobrzegu jako Europejskiej Stolicy Kultury już w czwartek o godz. 18.00. A więcej na ten temat w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama