Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Artur Dzierkowski o przymiarkach do rezygnacji z ocen w Koperniku

I LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu przystąpiło do zmian w ocenianiu uczniów. Więcej w tej kwestii będzie działo się jesienią, ale jak mówi dyrektor Artur Dzierkowski, taka idea już rozwija się w szkole, została zaprezentowana i obecnie trwa dyskusja na ten temat. Obejmować ma to drogę zmian w kierunku rezygnacji z wystawiania ocen w postaci liczb od 1 do 6 na przedmiotach innych niż obowiązkowe na maturze i rozszerzone. Nie ma to być zmiana w kierunku ograniczenia oceniania czy nauczania, a wręcz przeciwnie. Jak to będzie wyglądało? Więcej na ten temat w rozmowie z Arturem Dzierkowskim, którego pytamy również o przebieg matur. Jak usłyszeliśmy, podobno było nadzwyczaj łatwo...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama