Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

30 listopada 2023    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2023    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kędziorski o "nielegalnym handlu na fundację"

Mirosław Kędziorski, komendant Straży Miejskiej, który był gościem audycji "Studio Reduta", omawiał problemy wakacyjne, z którymi borykają się strażnicy. To oczywiście problemy z parkowaniem w miejscach do tego niewyznaczonych, ale także o rozwiązywaniu problemu rzucanych byle gdzie hulajnóg. Nowością w tym roku, jak mówi Kędziorski, jest nielegalny handel "na fundację". Polega to na tym, że osoby rejestrują jako osobę prawną fundację, a następnie przyjeżdżają do Kołobrzegu prowadząc zbiórki, ale tak naprawdę handlując w miejscach do tego niewyznaczonych. Według Mirosława Kędziorskiego, mamy tu do czynienia z wprowadzaniem do obrotu na przykład balonów za 35 złotych. Strażnicy takie balony zabezpieczają, a sprawy kierują do sądu, wnosząc o ukaranie i przepadek mienia. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama