Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ustabilizowała się sytuacja z uchodźcami w Kołobrzegu

Trzeba ważyć swoje słowa, mówiła pełnomocnik do spraw równego traktowania w audycji Studio Reduta. Jeśli zostały wypowiedziane przeprosiny sprawa powinna zostać zamknięta. Ale przeprowadzę rozmowę z wiceprezydent i radnym - mówiła Małgorzata Maj.

Kończy działalność punkt na ulicy Okopowej, w którym uchodźcy przybywający do naszego miasta mogli otrzymać pomoc. Zmieniły się godziny przyjmowania, aktualnie od 8 do 15. Aktualnie w wydziale spraw społecznych potrzymać można pomoc i informacje. Do tej pory przez punkt przewinęło się mnóstwo osób, które potrzebowały pomocy, wprost spod działań wojennych. Codziennie przez punkt przewijało się prawie 50 osób. Wymagali oni pomocy przy rejestracji, noclegu, pracy, pomocy medycznej.

Pracę w Kołobrzegu podejmuje coraz więcej osób, które przyjechały szukać schronienia do naszego miasta.

Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama