Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nudny temat Woźniaka, jakby się w mieście nic nie działo [wideo]

Woźniak popełnił błąd na komisji? Popełnił. Jeśli traktuje zastępcę prezydenta jak nieprzyjaciela, to nieprzyjaciela się szanuje. Teraz Woźniak jest grilowany, jakby w mieście brakowało chamstwa. Nie brakuje, ale swoich się nie griluje. Wiedzą to doskonale Kołobrzescy Razem, dla których Woźniak to główne danie w menu. Ale Woźniak to temat nie tylko nudny, ale i poboczny, choć jak ujawniliśmy, przez całe lata nad sprawą żłobka nie pochyliły się twórcze ręce, ale gadające głowy. Efekt jest taki, że żłobek nie jest rozbudowany, ale wszyscy są dumni, że o tym mówili.

Temat Woźniaka świetnie przykrywa słabą dyskusję o strategii miasta, której internetowa transmisja się nie odbyła, a także dokumentu oceniającego szanse i zagrożenia połączenia miasta i gminy Kołobrzeg. Na spotkaniu nie było wójta Włodzimierza Popiołka, a i sam dokument do najmocniejszych nie należy. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama