Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

Można mówić, że jest się demokratą, ale lekceważyć wyborców poprzez odmowę odpowiedzi na pytania dziennikarzy. Znamy to zz autopsji w kołobrzeskiej Platformie. Można mówić, że popiera się demokrację, ale ograniczać dyskusję na sesjach. Gdzie więc będą dyskutować radni, skoro nie mogą spotykać się na komisjach, bo im się nie chce? A nawet gdy już się spotykają, to i tak tam nie dyskutują (nie wszyscy oczywiście). Za chwilę radni udzielą sobie podwyżek, więc zapłacimy im jeszcze więcej za to, że i tak niewiele robią już teraz. Doceńmy ich za to, że będą mogli robić jeszcze mniej. Mamy nadzieję, że nie tylko Bogdan Błaszczyk widzi ten problem, że radni są oceniani na dramatycznie niskim poziomie.

Ponadto, w tym komentarzu dyskutujemy o problemach nowych masztów, problemów z płatnym parkowaniem, a także działania posła Ziemi Kołobrzeskiej - Czesława Hoca, którego wysłano w PiS z samobójczą misją zebrania podpisów pod projektem ustawy, która rozsierdziła antyszczepionkowców. Jak widać, tysiące zgonów z powodu koronawirusa nie są w stanie otrzeźwić nawet tych posłów, których można podejrzewać o pracę na oparach rozumu. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama