Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hok kołobrzeg

W tym tygodniu bohaterem medialnych komentarzy i wydarzeń w sejmie był kołobrzeski parlamentarzysta - poseł Czesław Hoc (Prawo i Sprawiedliwość), który zbierał podpisy pod poselskim projektem ustawy o uprawnieniach pracodawców w zakresie wiedzy o szczepieniach pracowników. Ale zdaniem posła Marka (Koalicja Obywatelska), na jego kolegę zrzucono działanie, którego nie tylko nikt nie chciał się podjąć, to w dodatku, gdy pod projektem złożono już podpisy, to przestraszono się konsekwencji. Według parlamentarzysty KO, zarówno minister zdrowia jak i premier boją się antyszczepionkowców z PiS, ale także z partii współpracujących z opcją rządzącą. W konsekwencji, zamiast akcją szczepień i zmniejszania zagrożeń, każdego dnia umierają setki Polaków i końca tego scenariusza nie widać.

Poza sprawami związanymi z pandemią, z posłem Markiem Hokiem rozmawiamy także o wszechobecnej drożyźnie, ale także o sytuacji w kołobrzeskiej Platformie. Szczegóły w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama