Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba, wolański, rybczyński kołobrzeg

W związku z trwającą żałobą narodową, w kolejnym odcinku audycji "Dobry Zły i Brzydki" postanowiliśmy powstrzymać się od satyrycznego omawiania niektórych zdarzeń i skupiliśmy się na omawianym szeroko w mediach problemie mowy nienawiści w Polsce. Kołobrzeg nie jest miejscem odosobnionym. W polityce też, ale szczególnie w internecie i życiu codziennym, obserwujemy ogromną ilość hejtu i totalnej nienawiści ludzi, którym najzwyczajniej sprawia to przyjemność i jest okazją do ulżenia swoim problemom. Są tacy, którzy liczą, że po pogrzebie prezydenta Pawła Adamowicza nasz kraj się zmieni. W studio nikt w to nie wierzy, bo w poniedziałek, jeśli nie wcześniej, wszystko wróci do normy...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama