Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

29 września 2022    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2022    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg


W kolejnym wydaniu audycji "Dobry Zły i Brzydki" powracamy do tematu dyrektorki Szkoły Podstawowej Nr 7 i przyznanej jej podwyżce dodatku motywacyjnego, pomimo udzielonej kary nagany. Do tego dochodzą wpisy internetowe, ale także fakt, że dyrektorka jest członkiem lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej, członkiem zarządu tej partii, a wreszcie, prywatnie, koleżanką prezydent Anny Mieczkowskiej. W czym wówczas przeszkadza kara nagany? O tym mowa w naszej audycji. Poruszamy w niej także temat radnego Krzysztofa Plewko, najbardziej rozsławionego rajcy, niestrudzonego tropiciela afer, będącego w stałym kontakcie z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym i rożnymi prokuratorami. Chemii Plewko nie ma jednak z prokuraturą w Koszalinie, która jakoś nie znalazła, pomimo wielkich starań polityka PiS, korupcji w Radzie Miasta Kołobrzeg. Plewko jednak, pomimo wcześniej złożonej deklaracji, nie zamierza złożyć mandatu radnego. Zamierza dalej tropić afery, bo nawet jeśli ich nie ma teraz, to mogą i pewnie będą w przyszłości. A jak Plewko będzie w Radzie Miasta, to będzie ich mniej, a ona na pewno na nie się natknie. Tak uważamy. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama