Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wieje wiatr, są już pierwsze stratyZwiększa swoją siłę wiatr i może osiągnąć nawet 100 kilometrów na godzinę. Padły już pierwsze drzewa, na akcje wyjeżdżają strażacy na terenie całego powiatu.


Sprawdza się dzisiejsze ostrzeżenie meteorologiczne. Wiatr uszkodził drzewo w strefie uzdrowiskowej. Informacje o połamanych gałęziach i pierwszych powalonych drzewach otrzymujemy z terenu powiatu, gdzie interweniowało między innymi OSP Gościno. W Kołobrzegu, strażacy zabezpieczyli naderwaną blachę na dachu budynku przy ul. Słowińców. Silny wiatr ma wiać do ok. godz. 18.

Wieje wiatr, są już pierwsze straty
Wieje wiatr, są już pierwsze straty
Wieje wiatr, są już pierwsze straty
Wieje wiatr, są już pierwsze straty

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama