Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2022    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2022    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Hoc dyskutował o rybołówstwieNa katamaranie "Jantar" odbyło się spotkanie z dyskusją poświęconą sytuacji i przyszłości polskiego rybołówstwa. Jego organizatorem był europoseł Czesław Hoc.


W spotkaniu wzięli udział eksperci i fachowcy, rybacy, armatorzy, a także wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski. Podczas spotkania poruszano tematykę rybołówstwa w różnych ujęciach, zarówno patrząc na tę problematykę od strony wewnętrznej, polskiej, jak i unijnej. Warto wspomnieć, że Polska stoi przed kolejnym podziałem kwot połowowych i ograniczenia połowów na Bałtyku, co od lat uderza w polskich rybaków.

Hoc dyskutował o rybołówstwie
Hoc dyskutował o rybołówstwie

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama