19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

MOSiR w imieniu organizatorów zaprasza na I Kołobrzeski Piknik Sportowy. Impreza odbędzie się 15 czerwca na stadionie oraz na boiskach za Halą Łuczniczą.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów do wspólnego piknikowania. Będzie to okazja do powtórzenia atrakcji zapowiedzianych w ramach odwołanego z powodu niesprzyjającej pogody Rodzinnego Pikniku Majowego .

W programie:

-wyróżnienia dla zawodników poszczególnych klubów,
-pokazy sportowe, m.in. MMA, brazylijskie jujitsu, zapasy,
- liczne zabawy i konkursy,
- turniej mini piłki siatkowej dla dzieci i rodziców,
- turniej mini piłki nożnej dla dzieci i rodziców,
- konkurencje sprawnościowo- sportowe dla dzieci i dorosłych,
- plac zabaw dla najmłodszych (dmuchańce, trampoliny - bezpłatnie),
- punkty edukacyjne, tj. porady diabetologiczne, pomiar cukru itp.
- punkty gastronomiczne.

Podczas pikniku planuje się zorganizowanie stoisk promujących kluby sportowe. Ponadto w trakcie trwania pikniku czynne będą stoiska gastronomiczne, gdzie za symboliczną "złotówkę" będzie  można skosztować kiełbaski z grilla, grochówkę oraz wypieki przygotowane przez rodziców zawodników poszczególnych klubów.
Zbiórka pieniędzy odbywać się będzie na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego "Okruszek".
Ponadto w programie:
- mecz wojewódzkiej Ligii  Juniorów Starszych, AP Kotwica Kołobrzeg- Energetyk Gryfino
- mecz towarzyski z okazji 10-lecia KSPN -  władze miasta i prezesi klubów.