19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

XV edycja Wieloetapowego Wyścigu Kolarskiego " O Puchar Bałtyku 2014" odbędzie się w dniach 25-27 lipca 2014 roku. Kolarze zajadą także do Kołobrzegu.

Dedykowany zawodnikom kategorii Junior i Orlik (p-23) z licencjami PZK-ol.

Trzy etapy:

I etap
25 lipca 2014 roku Karlino - godz. 17.00 Kryterium uliczne o Puchar Burmistrza miasta Karlino na pętli o długości 1,4 km (nowy zamiast Rewala)

II etap
26 lipca 2014 godz. 10.  Gościno - wyścig szosowy  o Puchar Burmistrza miasta Gościna, drogami w okolicy Gościna (Gościno- Ząbrowo - Pustary- Świelubie-   Gościno) na pętli 27 km

III etap,   zakończenie i podsumowanie wyścigu

27 lipca w Kołobrzegu o godz. 10.00  Kryterium uliczne o Puchar Prezydenta miasta Kołobrzeg na pętli o długości 1,6 km

Organizator:
Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów