Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W środę rusza Festyn Mikołajkowy

Prezydent Anna Mieczkowska i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zapraszają na Festyn Mikołajkowy, który odbędzie się na placu przy kołobrzeskim Ratuszu. Festyn rozpocznie się 6 grudnia powitaniem Mikołaja. A już o 16 nastąpi rozświetlenie miejskiej choinki.

Od środy do niedzieli, na mieszkańców i turystów czeka moc atrakcji: wizyty u Mikołaja, zabawy taneczne, warsztaty, quizy, gry oraz karaoke. Animacje będą trwały od godziny 15 do 18, w weekend od 13 do 18. Festyn potrwa do 10 grudnia.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali dwie karuzele – wiedeńską i podłogową w formie filiżanek. Korzystanie z tych atrakcji będzie nieodpłatne. Na festynie każdy znajdzie coś dla siebie. Dominować będzie rękodzieło, pluszaki, świece, serwety, dekoracje świąteczne, stroiki, girlandy, narzuty, mydła, wyroby ze sznurka oraz biżuteria. Nie zabraknie przysmaków – kiełbasy z grilla, kalmarów w cieście, bigosu, gołąbków, krokietów, pierogów, barszczyku, domowych ciast, waty cukrowej, popcornu.
Szczegółowy program na plakacie.
reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama