Light rain

20 kwietnia 2024
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Andrzej Grabowski wystąpi w Regionalnym Centrum Kultury

Andrzej Grabowski - Wybitny aktor teatralny i filmowy oraz kabareciarz, śpiewa teraz w zupełnie innym wydaniu. Na naszym koncercie poznacie Państwo dwie twarze tego artysty. Pierwszą, komediową – obecną w piosenkach takich jak "Plaża" czy "Zróbmy grilla", gdzie Grabowski ironizuje na temat narodowych wad Polaków; a także tę drugą, poważniejszą, która odsłania Andrzeja Grabowskiego jako filozofa i poetę zastanawiającego się nad sensem i celem życia, czego dowodzi np. piosenka "Młodości wróć", do której nakręcony został teledysk z Janem Nowickim. Pomiędzy piosenkami Grabowski jak z rękawa sypie żartami, opowieściami i anegdotami.

Artyście na scenie towarzyszy Piotr Krakowski, kompozytor i aranżer wykonywanych piosenek.

Bilety: 55zł (normalny), 45zł (ulgowy/ Karta Mieszkańca) Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy 2 podwójne zaproszenia na koncert. Szczegóły na naszym profilu FB.

10.12.23r., godz. 17:00, sala widowiskowa RCK