Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ferie w Morskiej Krainie

Fundacja Integracja Środowisk Edukacyjnych „Morska Kraina” tradycyjnie przygotowała bezpłatną ofertę na Ferie Zimowe.
Zapraszamy w pierwszym tygodniu na szereg ciekawych warsztatów oraz zachęcamy do skorzystania z konsultacji z nauczycielami przedmiotowymi.
Zgłoszenia chętnych należy dokonać w sekretariacie w budynku szkoły, przy ulicy Jedności Narodowej 86 lub telefonicznie 94 35 253 79.
Ogłaszamy też możliwość prowadzenia takich zajęć w formie Wolontariatu. Fundacja w tych dniach udostępni pomieszczenia dla Osób, które chcą zaoferować dzieciom ciekawe spotkania, zainteresować swoimi pasjami, sukcesami.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama