Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pracownia multimedialna zaprasza do RCK

Regionalne Centrum Kultury zaprasza 10 lutego 2023, (piątek) o godz.17.00 na Lazy Coast Games Play czyli showcase pracowni multimedialnej RCK.

Jeśli jesteś zapalonym graczem, interesujesz się kulturą gier wideo, bądź chciałbyś zobaczyć jak działa małe studio gier, to jest to event dla Ciebie.
Nazywamy się Lazy Coast Games, działamy jako pracownia multimedialna w regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu i od 3 lat zajmujemy się projektowanie gier komputerowych. Zapraszamy państwa na prezentacje naszych gier, tych skończonych „Pyxis” i „Derek”, jak i pokazy obecnie opracowywanych „T.U.X.” i „Galader”
Spotkanie jest bezpłatne, będzie można zagrać w każdą grę na ekranie projekcyjnym. Z chęcią przyjmiemy wszystkie pomysły od was jako pierwszych graczy, oraz zorganizujemy turniej w grę DEREK (naszą wspaniałą produkcję do speed run-u).
Tutaj możecie ją pobrać za darmo, żeby poćwiczyć przed turniejem:
https://lazycoastgames.itch.io/derek
Przyjdź z nami pograć, gwarantujemy świetną zabawę dla całej rodziny.
Wydarzenie jest bezpłatne.
Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie RCK

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama