Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W nocy doszło do kolejnej kolizji na remontowanym odcinku S6

Zaledwie 24h minęły od zdarzenia o którym pisaliśmy wczoraj (przeczytaj). Nocy na remontowanym odcinku drogi S6 odcinek Kołobrzeg - Ustronie Morskie, doszło do kolejnej kolizji z barierami. Tym razem kierujący pojazdem marki peugeot na niemieckich numerach rejestracyjnych uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu zjawiła się policja i obsługa techniczna drogi S6. Kierowca powiedział policjantom, że przysnął. Został ukarany mandatem. Jego auto ze względu na uszkodzenia trzeba było odholować z miejsca zdarzenia.

Drogowcy apelują, zwracajcie uwagę na znaki. Prędkość na remontowanym odcinku została obniżona najpierw do 100 następnie do 80 km/h.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama