Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

artyleryjska kolobrzeg

U zbiegu ulicy Artyleryjskiej i Mazowieckiej powstaje nowoczesny, kameralny budynek mieszkalny, którego lokalizacja stanowić będzie doskonałe miejsce do spokojnego i komfortowego życia. Zaledwie 10 minutowy spacer dzieli nas od centrum miasta, rozbudowana infrastruktura towarzysząca w zasięgu kilku kroków to niewątpliwy atut Artyleryjskiej 2. Bezpośrednio przy budynku znajdziemy przystanek komunikacji miejskiej oraz rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, przychodnię zdrowia, markety spożywcze t.j. Lidl czy Biedronka w odległości 400 metrów oraz szczególnie ważne dla młodych rodzin- przedszkola i szkoły dla najmłodszych w najbliższym sąsiedztwie.

Artyleryjska 2 to inwestycja składająca się z 51 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i przemyślanych układach, garaże, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie zapewnią komfort najbardziej wymagającym klientom. Budynek wyposażony zostanie w cichobieżną windę, bezpieczeństwo zapewni system monitoringu, a dla najmłodszych zaprojektowany został prywatny plac zabaw. Artyleryjska 2 stanie się miejscem, do którego każdy będzie chciał wracać. Na parterze budynku zlokalizowane będą lokale handlowo- usługowe, które w sposób naturalny urozmaicą infrastrukturę i zwiększą dostępność najbardziej oczekiwanych w pobliżu usług.

Mieszkania oferowane w inwestycji Artyleryjska 2 zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Zróżnicowane przestrzenie i sprawdzone układy to idealna propozycja zarówno dla par, rodzin czy singli szukających spokojnego i komfortowego miejsca do życia. Dodatkowe udogodnienia w postaci garaży indywidualnych, miejsc postojowych czy komórek lokatorskich dopełniają proponowaną przez nas ofertę.

TERMIN ODDANIA: WRZESIEŃ 2021r.

Więcej informacji na temat inwestycji i dostępności lokali:
www.artyleryjska2.pl

Biuro sprzedaży :
Poniedziałek - piątek 8.30 -16.30
tel. 790-570-592
e.kutkowska@abades.pl
Zachęcamy do wcześniejszego telefonicznego umówienia spotkania

artyleryjska kolobrzeg
artyleryjska kolobrzeg
artyleryjska kolobrzeg
artyleryjska kolobrzeg
artyleryjska kolobrzeg
artyleryjska kolobrzeg

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama