Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nie będzie wody w Kołobrzegu i Gminie Kołobrzeg

Nie będzie wody w Kołobrzegu i Gminie Kołobrzeg

Na wniosek firmy PORR S.A., wykonawcy realizującego przebudowę drogi DW 163 na skrzyżowaniu ul. Bolesława Krzywoustego i Janiska, nastąpi konieczność wyłączenia magistrali wodociągowej dostarczającej wodę dla Miasta Kołobrzeg i Gminy Kołobrzeg.

W związku z powyższym informujemy, że planowane jest wyłączenie odcinka magistrali wodociągowej w dniu 18.01.2023 r. od godziny 2100 do godziny 600 dnia następnego,

W efekcie prowadzonych robót montażowych wystąpią zakłócenia w dostawie wody dla Miasta Kołobrzeg i Gminy Kołobrzeg polegające  na przerwie w dostawie wody dla miejscowości Budzistowo, oraz na terenie miasta przy ul. Władysława Jagiełły, Kazimierza Wielkiego, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego oraz w podanych godzinach nastąpi spadek ciśnienia poniżej minimalnego gwarantowanego dla naszych odbiorców na terenie całego Miasta Kołobrzeg oraz Gminy Kołobrzeg.

MWiK Sp. z o.o. wyznacza zastępcze, mobilne punkty poboru wody dla obszarów pozbawianych dostawy wody w dniu 18.01.2023 r. od godziny 2000:
1. Budzistowo – ul. Kasztelańska - parking przy skrzyżowaniu z ulicą Kołobrzeską
2. Kołobrzeg – skrzyżowanie ul. Kazimierza Wielkiego i Władysława Łokietka
3. Kołobrzeg – ul. Władysława Jagiełły

Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu prac montażowych, nastąpi zmętnienie wody na terenie Miasta Kołobrzeg, Gminy Kołobrzeg, Gminy Siemyśl i Gminy Gościno, które może utrzymywać się przez okres kilku dni. Zmętnienie wody nie będzie powodować zagrożenia życia i zdrowia odbiorców.

Życzenia od RCK

Życzenia od RCK

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama