Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, lotnisko,bagiczSprawdzają się nasze informacje, o których pisaliśmy w ubiegłym roku. Baltic Center Polska proponuje przeniesienie lotniska na część kołobrzeską.


Spółka wysłała prezydentowi pismo, w którym wskazuje same plusy zmiany położenia lotniska z pasa poradzieckiego na poniemiecki (na zdjęciu ten drugi jest po prawej stronie): bo jest dłuższy, odpowiednio szeroki, a przede wszystkim w 90 procentach znajduje się na terenie miasta Kołobrzeg, a przecież to miasto, jak dowodzi Baltic Center Polska, jest głównym beneficjentem lotniska. Ale przedsiębiorstwo ma za tym także inny argument: "Powierzchnie ograniczające wysokość zabudowy na podejściu do pasa startowego w nowej lokalizacji nie będą ograniczały zabudowy atrakcyjnego terenu inwestycyjnego położonego wzdłuż linii brzegowej jak to ma miejsce obecnie".

Co na to prezydent? - Zapoznał się z korespondencją - informuje jego rzecznik - Michał Kujaczyński.

 

informacje kołobrzeg, lotnisko,bagicz
Fot. P. Dawid

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama