Broken Clouds

6 lipca 2024    |    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
6 lipca 2024
    Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa

informacje kołobrzeg, pełen, ciepła, mecRozstrzygnięto konkurs fotograficzny Miejskiej Energetyki Cieplnej. W tym roku oceniano także filmy. "Ciepło Miś" mógłby być filmem promocyjnym...

Miejska Energetyka Cieplna w Kołobrzegu pragnie poinformować, że w połowie października zakończyła się V edycja  konkursu fotograficznego  pt. „Kołobrzeg pełen ciepła. Fotografia i film”. W dniu 29 października 2013 r.  w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród zwycięzcom organizowanego dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych konkursu fotograficznego.

Po raz kolejny konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży, o czym świadczyć nadesłanie przez uczestników konkursu ponad 223 prac wśród których jedną stanowił film. Prace były oceniane przez komisję konkursową pod przewodnictwem Roberta Gauera, w składzie: Mariusz Dziura, Radosław Nykiel, Miłosz Kowalewski. Według zgodnej oceny wszystkich członków komisji, prace z każdym rokiem są bardziej dojrzałe i wykonane bardziej profesjonalnie. Zwycięzcy konkursu otrzymali od organizatora konkursu nagrody w postaci aparatów cyfrowych.

Lista osób nagrodzonych:

Szkoły gimnazjalne
I miejsce – Zofia Wojciechowska, Gimnazjum Nr 1 im. Bolesława Chrobrego, klasa I
II miejsce – Magdalena  Bińczyk , Gimnazjum Nr 1 im. Bolesława Chrobrego, klasa III
III  miejsce – Mateusz  Dobruk , Gimnazjum Nr 1 im. Bolesława Chrobrego, klasa I

Szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce – Kamila Wójcik,  Zespół Szkół Nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego, klasa II
II miejsce – Paweł  Kaim, Zespół Szkół Nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego, klasa II
III  miejsce – Magdalena  Paczuska, Zespół Szkół Ekonomiczno Hotelarskich im. Emilii Gierczak, klasa IV

Prace wyróżnione znajdujące się na wystawie
1. Natalia Minko, Gimnazjum Nr 1, klasa I
2. Natalia Stąpor, Gimnazjum Nr 1, klasa I
3. Jakub Gregorek, Gimnazjum Nr 1, klasa I
4. Patryk Paluszkiewicz, Gimnazjum Nr 1, klasa I
5. Michał Teliżewski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „OKRUSZEK”, klasa I
6. Magdalena Ruttkowska, Gimnazjum Nr 1, klasa III
7. Joanna Rogocka, Gimnazjum Nr 4, klasa II
8. Dominika Rewers, Gimnazjum Nr 3, klasa III
9. Natalia Grzeszczuk, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, klasa I
10. Małgorzata Kabacińska, Zespół Szkół Ekonomiczno Hotelarskich, klasa II
11. Kacper Pajor, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, klasa I
12. Paweł Kaim, Zespół Szkół Nr 2 , klasa II
13. Kamila Wójcik, Zespół Szkół Nr 2, klasa II
14. Pola Raszkiewicz, Zespół Szkół Ekonomiczno Hotelarskich, klasa IV
15. Gabriel Rysak, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, klasa III
16. Jagienka Kiełkowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących, klasa I

W kategorii film
Adam Kawałek, Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza, klasa II

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kolobrzegpelenciepla.pl na której prezentowane są prace.